Usługi prawne dla przedsiębiorstw. Ciekawe informacje

Posted on 18/08/2017 10:39am

Kancelaria prawna LEXPERTS specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.Proponujemy porady prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami.
Oferujemy doradztwo prawne najwyższej jakości merytorycznej, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, oraz europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna przedsiębiorstw, różnego typu inna pomoc prawna dla firm, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.Kodeksy
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie środowiska i prawie cywilnym, w tym rozporządzenie REACH i rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z terenu Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współdziała z nami również adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie. W zakresie kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. W skład zespołu wchodzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, którzy swoje doświadczenia zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeśli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe informacje o tym jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane teleadresowe oraz szczegółowe warunki świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym www.lexperts.pl/.

Tags: absolwenci, prawo, kancelaria, radca prawny, usługi, Wielkopolska, porady prawne, prawnik, prawo handlowe