Atrakcyjna praca po szkoleniu z zarządzania projektami - zobacz co cie czeka

Posted on 13/11/2017 11:40am

Współcześnie rozwój regionalny Polski jest możliwy w dużym stopniu dzięki dofinansowaniu ze strony Unii Europejskiej. Sieć dróg, wiele nowych przedsiębiorstw oraz nieruchomości powstało właśnie dzięki tego rodzaju dofinansowaniom. W przyszłości Polska także będzie otrzymywała wsparcie finansowe, dlatego dobrze jest zainwestować w szkolenia zarządzanie projektami, dzięki czemu uzyskamy niezbędną wiedzę w tym zakresie.
zarządzanie
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Projekty unijne może pisać każdy, kto ma należytą wiedzę w zakresie obowiązujących programów operacyjnych i wytycznych związanych z danym projektem. Zarządzanie takimi projektami nie należy do najprostszych, kiedy nie zna się etapów realizacji tego typu projektów. Trzeba na przykład orientować się czym jest harmonogram, jakie to są wskaźniki miękkie, jak przebiega ewaluacja projektu i tak dalej. Na te i inne pytania otrzymamy odpowiedź na szkoleniach z zarządzania projektami unijnymi.Ciekawa propozycja kursów: http://synergy-trainings.pl/oferta-szkoleniowa/Opisywane szkolenia są w większości dostępne w każdej większej miejscowości. Nierzadko również odbywają się przez internet, dlatego warto sprawdzać pojawiające się internetowe ogłoszenia w tym zakresie. Szkolenia tego typu nie trwają zwykle zbyt długo (sprawdź dodatkowe informacje). W trakcie zajęć uczestnicy dostają konieczne materiały pomocowe. Istotne jest także praktyczne podejście do tematu. Dlatego warto szukać takich szkoleń, które mają w planie praktyczne tworzenie wniosków i analizowanie na każdym etapie zadań w przykładowym projekcie. Szkolenia zarządzanie projektami podobnie jak studia podyplomowe w tym zakresie cieszą się obecnie sporą popularnością stąd też nie należą do najtańszych. Zobacz też: http://synergy-trainings.pl/oferta-szkoleniowa/szkolenia-otwarte/specjalista-ds-kadr-i-plac/plan zarządzania w biurze
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie jednak trafiają się również szkolenia dofinansowane ze środków unijnych, a tym samym całkowicie bezpłatne. Warto wyszukać tego typu propozycje, jako, że znając zasady obowiązujące przy projektach unijnych można pokusić się o wykonanie projektów na potrzeby własnej firmy lub nająć się w charakterze menadżera projektu. Jest to niezwykle interesująca praca, gdyż po skończeniu jednego projektu można zabrać się za kolejny, w którym będą obowiązywały inne wymagania. Jest to więc praca, która nie jest nudna i dodatkowo daje ciekawe zarobki, jeśli uda się zakończyć projekt na czas.

Tags: szkolenia, projekty, studia podyplomowe, Zarządzanie